Dołącz do nas!

Dla atmosfery

W naszym zespole panuje niepowtarzalna atmosfera, taka w której codziennie nakręcamy zabawę, wykorzystujmy każdą okazję by rozwijać swoje umiejętności, uczymy się nowych rzeczy i po prostu stanowimy zgrany team.

Dla rozwoju

Prowadzimy różne projekty dla wielu partnerów, głównie sprzedażowe ale i obsługowe takie jak infolinie. Dadzą Ci szansę nie tylko na rozwój Twoich umiejętności miękkich, pozwolą Ci także poznać specyfikę danego rynku, zdobycie szerszej wiedzy z rożnych specjalistycznych dziedzin oraz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym oraz indywidualnym.

Branże - zajmujemy się: Telekomunikacją, Ubezpieczeniami, Wydawnictwami dla specjalistów (m.in.: Oświata, Kadry, Prawo pracy, Księgowość, BHP, Weterynaria, Stomatologia, Transport, Ochrona Środowiska), Energetyką, Szkoleniami.

Gwarantujemy naszym współpracownikom jasną a przede wszystkim realną ścieżkę kariery w strukturach firmy. Cała kadra kierownicza zaczynała tak samo - od pracy na słuchawkach, rozwijając się, ucząc i zdobywając kolejne awanse. Od początkowego szkolenia wiesz co musisz zrobić aby osiągać awans i korzystać z idących za tym benefitów. Nasza kadra zrobi wszystko aby Ci w tym pomóc.

Awans - Na wszystkie stanowiska preferujemy ścieżkę awansów wewnętrznych – to znaczy, że w pierwszej kolejności oferujemy awans naszym współpracownikom, dopiero w przypadku gdy nie znajdziemy dopasowania, szukamy poza firmą. Oczywiście mile witamy w naszym zespole osoby chcące do nas dołączyć z zewnątrz i wnieść swoje doświadczenie oraz punkt widzenia.

Dla Fun’u

Ważną częścią naszej kultury organizacyjnej jest rozwijanie umiejętności poprzez zabawy szkoleniowe ale nie tylko, ponieważ często organizujemy rożnego rodzaju gry szkoleniowe a także po prostu dla zabawy. Kto powiedział, że w pracy musi być sztywno i nudno? Na pewno nikt od nas. :)